+420 602 761 414   /   +420 732 433 762

FAQ

Často kladené otázky

Úplně jednoduše, využij kontaktního formuláře výše a zvol si produkty, které si přeješ využít. Nebo nám můžeš kdykoliv zavolat na čísla +420 732 433 762, +420 602 761 414 nebo napsat email na info@instantparties.cz.

V den plánované akce se dostavíme nejméně hodinu před plánovaným začátkem a vše pro tebe a tvé hosty připravíme, včetně instruktáže o tom, jak si nafukovací stan bezpečně užít. Po ukončení akce nafukovací stan zabalíme a odvezeme.

Ceny balíčků nalezneš v sekci BALÍČKY a ceny samostatných produktů v sekci JEDNOTLIVÉ PRODUKTY. V ceně je zahrnuta veškerá obsluha, neplatíš nic navíc.
Dodatečné náklady na doručení mohou vzniknout, jestliže se nacházíš ve vzdálenosti větší než 10 km od Prahy (symbolických 5 Kč/km).

Cena pronájmu nafukovacího stanu zahrnuje: sestavení, zabalení a veškeré potřebné vybavení (nadupané Bluetooth ozvučení, lasery, LED reflektory, stroboskop, mlhovač, dva větráky a potřebné kabely).

Podél přístupové cesty je třeba mít volný prostor alespoň 1 metr. Zvaž také, zda se na přístupové cestě nenachází nějaké překážky, které by ji mohly blokovat.

Pro rezervaci termínu je nutné složit zálohu ve výši 25 % z celkové ceny pronájmu. Do té doby je rezervace nezávazná. Zbytek ceny lze doplatit buďto předem na bankovní účet nebo v hotovosti v den konání akce.

Nafukovací stan lze používat za mírného deště. Elektrické zásuvky a další elektrické zařízení však musí být zakryty a bezpečně uloženy. Jakékoli extrémní deštivé či povětrnostní podmínky budou mít za následek, že nafukovací stan bude nutné vyfouknout a elektrické zdroje přemístit na bezpečné a suché místo.

Zajišťujeme dopravu kamkoli po celé České republice i po celém Slovensku. V okruhu 10 km od Prahy je doručení ZDARMA, poté je účtován poplatek 5 Kč/km.
Pro Slovensko platí totéž, vzdálenost se počítá od Bratislavy.

Ano. Je nutné, aby na nafukovací stan po celou dobu jeho používání dohlížela odpovědná dospělá osoba dle naší nájemní smlouvy a nebo jeden z našich zaměstnanců.

Ano, přijedeme dříve, než je čas začátku tvojí rezervace. Naši zaměstnanci ti vše potřebné dodají nejpozději přibližně 1 hodinu před dohodnutým časem začátku akce.

Ano. K bezpečnému zajištění nafukovacího stanu na místě poskytujeme minimálně 100 kg zátěže. Musíš nás o tom informovat při rezervaci, abychom si s sebou přivezli i závaží.

Ano. Ke každému pronájmu poskytujeme písemné bezpečnostní pokyny, stejně jako nejzákladnější ústní pokyny v den pronájmu.

Proces je velmi rychlý a sestavení obvykle trvá jen asi 45 minut a přibližně stejnou dobu i vyfouknutí. Vždy se budeme snažit dorazit alespoň hodinu před začátkem.

Ano. Pokud jste si nafukovací stan rezervovali například od 15 do 9 hodin, zprovozníme ho do 15 hodin a vrátíme se až v 9 hodin nebo později, pokud jsme se nedomluvili jinak.