+420 602 761 414   /   +420 732 433 762

Další Služby

Další Služby

Silent Disco

Silent Disco

Máš nevrlé sousedy, ale i tak si chceš užít naplno pořádnou párty? Máme pro tebe řešení!

Silent Disco vyřeší tvoje problémy s omezením hluku a nočním klidem. Každý host dostane svá vlastní propojená sluchátka a všichni si mohou společně vychutnat kvalitní hudbu.

Pro více informací stačí napsat do poznámky v rezervačním formuláři, že máš zájem o Silent Disco, a obratem ti zašleme více informací.

LED Svítící
Nábytek

LED Svítící Nábytek

Potřebuješ pro svoji akci zařídit nějaké posezení nebo chill zónu? Tak jsi na správném místě!

Nově pro tebe umíme zařídit také pronájem LED svítícího nábytku (nebo jakéhokoliv jiného nábytku). Tento inovativní prvek je perfektním doplňkem pro každou akci, díky kterému vytvoříš jedinečnou atmosféru!

Náš LED svítící nábytek sčítá širokou škálu stylových a moderních kousků, které se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Ať už se jedná o oslavu narozenin, firemní večírek, svatbu, veletrh nebo jakoukoliv jinou pořádnou párty, naše LED svítící křesla, stoly, sloupy a další prvky vytvoří ohromující vizuální efekt, který zaujme všechny tvoje hosty.

Pro více informací stačí napsat do poznámky v rezervačním formuláři, že máš zájem o LED svítící nábytek, a obratem ti zašleme více informací k pronájmu.

Fotoreport,
Videoreport

Fotoreport, Videoreport

Každá událost vypráví svůj vlastní příběh, proto je důležité zachytit ty nejdůležitější momenty. Fotografie jsou nejlepším způsobem, jak zvěčnit tyto chvíle. Proto ti přinášíme možnost fotoreportu, ať na tuto akci nikdy nezapomeneš.

Pro více informací stačí napsat do poznámky v rezervačním formuláři, že máš zájem o Foto/Video report, a obratem ti zašleme více informací.

Shuffle Dance
Workshop

Shuffle Dance Workshop

Nejoblíbenější párty-tanec dnešní doby!

Domluv si workshop se zkušeným lektorem z taneční školy Shuffle Kalafa Batela a nauč se i ty tento skvělý tanec. 

Více služeb